CANLI YAYINA MESAJ BIRAK 
Zafer Talha ÜNAL

10/04/1974 Sivas doğumlu olup . İlk ve orta okulu Sivas merkezde bitirdikten sonra genç yaşta çalışma hayatına başlamıştır. Evli iki çocuk babasıdır. 2013 yılında internet radyosunda yayıncı ve sorumlu olarak görev yapmıştır . 2015 yılında radyo Hilal de teknik masa (tommaysterlik) yaptıktan sonra 01/10/2015 tarihinden itibaren Radyo Hilalde Zafer Talha Ünal ile Gönülden Gönüle programın sunucusu ve yapımcısı olarak görev yapmaktayım  saygılar .....

Ünal DOĞAN

Sanatçı 1984 Sivas’ta doğdu. İlk,orta,lise ve ardından Üniversite yıllarını Sivas’ta tamamlayan Ünal Doğan müziğe olan ilgisiyle ortaokul yıllarında özel bir radyoda ilahi programlarında ilahi söyleyerek sesini duyurmaya başlamıştır. Bu yıllarda Mevlana dergâhına ilgi duyan sanatçımız bu yolda hizmet etmeye başlamış ve semazen olarak yetişmiştir. Daha sonraki yıllarda 09.07.2000 tarihinde Sivas Radyo Hilal’de ilk kez kendi programında dinleyicisiyle buluşan Ünal Doğan, Semaver ilahi programıyla artık sesini daha gür duyurmuş ve bu ışıkta albüm çalışmalarına başlamış olup 2006 yılı sonlarında DİVANE isimli ilk albümüyle tüm gönül dostlarıyla buluşmuştur.
       Şuan birçok konser ve programda sizlerle birlikte olan Sanatçımız Sivas radyo Hilal’deHer Cuma Akşamı Programlarına devam etmekte ve yeni çalışmalarını sürdürmektedir.Türkiye ilahi piyasasında “DİVANE” ve “GÜL AÇAR” ismiyle iki albümü bulunmaktadır.

GÜLŞAH YAMAN

1983 yılında Sivas da doğdum ,2 çocuk annesiyim. Medrese eğitimi ve hatibelik dersleri aldım. Uzun yıllar çeşitli merkezlerde hatibelik yaptim ,yerlerde tv programları yaptım, Bir yildir da radyo hilalde Benim Ailemin yapiciligini ve sunuculuğunu yapmaktayim,ayrıca reklam departmaliginida yürütmekteyim.
Gökhan GÖKTAŞ

1974 Sivas doğumlu evli 2 çocuk babası 23 yıldır yerel radyolarda teknik ve programci olarak görev aldım ve su anda yaklaşık olarak 2 senedir İstek Hattı programı yapımcısı olarak her pazartesi ve çarşamba günleri programlara devam etmekyetim..

İdris KOCABAŞ

1985 yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitim ve öğretimini Sivas’ta tamamladı. 2010 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Cumhuriyet Ünvt. Sosyal Bilimler Enst. Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı, Tasavvuf Bilim Dalından Yükseklisans yaptı. Aylık İlmi, Fikri, Aktüel ve Tasavvuf dergisi olan Yenidünya dergisinde birçok makalesi yayımlandı. 2010 – 2011 yılları arasında kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladı. Ayrıca 2006 yılında İmam- Hatip olarak Gümüşhane’ye atandı. 2008 yılında memleketi Sivas’a dönen Kocabaş, çeşitli camilerde görev yaptı. 2014 yılında Uzman İmam-Hatip olarak görev yaparken, Diyanet İşleri Başkanlığının açmış olduğu Vaizlik sınavlarını kazanarak Vaiz olarak atandı. Halen bu görevi sürdüren Kocabaş, evli ve üç çocuk babasıdır.

HASBİHAL

Birbirinden farklı konularla, birbirinden kıymetli konuklarla alanında uzman hocalarımızla hasbihal ediyoruz. Günlük hayatınızda karşılaştığınız birçok dini problemlerinize, sahih kaynaklar ışığında, dini bilgisiyle temayüz etmiş hocalarımızla çözümler sunmaya çalışıyoruz. Güncel dini konularda bilgi sahibi olabileceğiniz, hoş bir sohbet tadında gerçekleştirdiğimiz bu program, dini hayata bakışınızı tazeleyecek. Hasbihal; İdris Kocabaş’ın hazırlayıp sunumuyla her Pazar saat 17:00 ile 19:00 arası 89.5 Radyo Hilal’de sizlerle.

   Bugün Gelen : 45    Toplam Gelen : 49330
Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Tasarım : e-yazilimmarket.com