CANLI YAYINA MESAJ BIRAK 

RADYO HİLAL HAKKIMIZDA

 

Radyo Hilal 01.01.1992 yılında kurulmuş olup Sivas 89,5 Mhz FM bandından karasal yayın yapmaktadır. Sivas ve Çevresinde İslami radyo olma açısından ilk radyolar arasında yer almaktadır.

Radyo Kuruluşundan bugüne kadar yöneticisinden programcısına kadar her türlü fedakârlığı gösteren bir çalışma kadrosuna sahip olup İslami radyoculuk noktasından önde gelen mütevazı bir kuruluştur.

Kısa zamanda birçok dinleyiciye ulaşmış olmakla birlikte Sivas’ın en çok dinlenen ve takip edilen radyosu konumuna gelmiştir. Bu noktada çalışan radyomuz Sivas Merkez ve tüm ilçelerine yayın yapmakta olup, İnternet yayını ile tüm dünya üzerinde Bilgisayar, Cep telefonu, tablet üzerinden de dinlenebilmektedir.

Uzun yıllar içerisinde birçok program ve İlahi Konserleri düzenlemiş dinleyicisine faydalı olmak için ne yapabilirim düşüncesiyle hareket eden Sosyal bir radyo konumuna gelmiştir.

Bizleri bu uzun yıllar boyunca takip eden dinleyen dualarında unutmayan tüm dinleyicilerimize şükranlarımızı sunar, radyomuzda hizmet eden emek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ederiz.

 

 

Radyo HİLAL

 Bugün Gelen : 42    Toplam Gelen : 100202
Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Tasarım : e-yazilimmarket.com